Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

135 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Nádražní, Bolatice

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Zárubecká, Ostrava

5 200 000 Kč

65 823 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Topolová 1492, Petřvald

9 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 666 m²Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²

Prodej domu, pozemek 666 m²

Sportovců, Hať, Hať

5 690 000 Kč

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál

7 990 000 Kč

57 071 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Hamernická 1092, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

5 400 000 Kč

72 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 92 m²Prodej bytu 2+kk 92 m²
Prodej bytu 2+kk 92 m²
Prodej bytu 2+kk 92 m²

Prodej bytu 2+kk 92 m²

Bravantice 27, Bravantice

5 490 000 Kč

59 674 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Za Humny 80/1, Brumovice

7 490 000 Kč

40 053 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín

7 500 000 Kč

7 000 000 Kč

63 636 Kč/m2

1...345...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí