Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

541 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1963 m²Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Šumbarská, Petřvald

3 360 000 Kč

1 712 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 284 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 373 m²Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²

Prodej stavebního pozemku 373 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

790 000 Kč

2 118 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 666 m²Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²

Prodej domu, pozemek 666 m²

Sportovců, Hať, Hať

5 690 000 Kč

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Jeronýmova, Frýdek-Místek

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Nádražní, Frenštát pod Radhoštěm

3 750 000 Kč

60 484 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál

7 990 000 Kč

57 071 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Hamernická 1092, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

5 400 000 Kč

72 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 990 000 Kč

2 488 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Bajkalská 1273/5, Ostrava - Poruba

3 200 000 Kč

88 889 Kč/m2

1...161718...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 284 nemovitostí