Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

541 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 92 m²Prodej bytu 2+kk 92 m²
Prodej bytu 2+kk 92 m²
Prodej bytu 2+kk 92 m²

Prodej bytu 2+kk 92 m²

Bravantice 27, Bravantice

5 490 000 Kč

59 674 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 290 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²

Ludgeřovice, okres Opava

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+1 355 m²Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²

Prodej bytu 3+1 355 m²

Prokopská, Slezská Ostrava, Ostrava

10 500 000 Kč

29 577 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Za Humny 80/1, Brumovice

7 490 000 Kč

40 053 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín

7 500 000 Kč

7 000 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Bohumín, okres Karviná

1 990 000 Kč

2 010 Kč/m2

Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 885 m²

Pod Haškovcem 1555, Příbor

10 490 000 Kč

45 021 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

U Jiřinky, Dolní Lutyně

10 400 000 Kč

49 761 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Plzeňská, Ostrava

3 590 000 Kč

67 736 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 895 m²Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²

Prodej stavebního pozemku 895 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

4 050 000 Kč

3 800 000 Kč

4 246 Kč/m2

1...171819...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 290 nemovitostí