Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Libhošť 178, Libhošť

8 490 000 Kč

7 490 000 Kč

80 538 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Dr. M. Tyrše, Frýdek-Místek

4 950 000 Kč

4 850 000 Kč

65 541 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 928 m²Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²

Prodej stavebního pozemku 928 m²

Vratimov, Ostrava-město

2 900 000 Kč

3 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1313 m²Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Čujkovova 2728/50a, Ostrava - Zábřeh

4 590 000 Kč

66 522 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2488 m²Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Dolní Lutyně, okres Karviná

2 239 200 Kč

900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2139 m²Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Lučina, okres Frýdek-Místek

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

2 146 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jaromíra Matuška 55/13, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 450 000 Kč

67 424 Kč/m2

1...202122...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí