Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

538 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

10 990 000 Kč

32 611 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50.6 m²Prodej bytu 2+kk 50.6 m²
Prodej bytu 2+kk 50.6 m²
Prodej bytu 2+kk 50.6 m²

Prodej bytu 2+kk 50.6 m²

Biskupská, Ostrava

6 940 192 Kč

137 158 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Biskupská, Ostrava

7 417 648 Kč

145 730 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Biskupská, Ostrava

3 880 800 Kč

117 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.2 m²Prodej bytu 2+kk 54.2 m²
Prodej bytu 2+kk 54.2 m²
Prodej bytu 2+kk 54.2 m²

Prodej bytu 2+kk 54.2 m²

Biskupská, Ostrava

6 373 920 Kč

117 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Český Těšín, okres Karviná

3 324 546 Kč

87 488 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Hlavní třída, Poruba, Ostrava

3 490 000 Kč

3 390 000 Kč

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Komenského, Opava

4 990 000 Kč

4 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6040 m²Prodej stavebního pozemku 6040 m²
Prodej stavebního pozemku 6040 m²
Prodej stavebního pozemku 6040 m²

Prodej stavebního pozemku 6040 m²

Joži Davida, Opava

15 571 120 Kč

2 578 Kč/m2

1...212223...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí