Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

539 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 43.2 m²Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Garážní, Moravská Ostrava, Ostrava

2 790 000 Kč

2 690 000 Kč

62 269 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 284 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3033 m²Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Vyšní Lhoty, Frýdek-Místek

5 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Křišťanova, Ostrava

Neveřejná cena

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Malenovice, okres Frýdek-Místek

4 390 000 Kč

51 647 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Na Vyhlídce, Studénka

6 499 000 Kč

5 990 000 Kč

37 438 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Horymírova, Ostrava

4 390 000 Kč

4 190 000 Kč

61 618 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1900 m²Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Topolová, Petřvald

3 300 000 Kč

1 737 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 113 m²Prodej bytu 3+1 113 m²
Prodej bytu 3+1 113 m²
Prodej bytu 3+1 113 m²

Prodej bytu 3+1 113 m²

Nádražní, Ostrava

Neveřejná cena

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57 m²Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²

Prodej bytu 3+kk 57 m²

Kosmonautů, Ostrava

4 550 000 Kč

4 498 000 Kč

78 912 Kč/m2

1...222324...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 284 nemovitostí