Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Dlouhá, Stará Ves

3 600 000 Kč

2 299 000 Kč

10 450 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1268 m²Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Petřkovice, Ostrava

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Liliová, Opava

6 000 000 Kč

5 500 000 Kč

59 140 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2588 m²Prodej stavebního pozemku 2588 m²
Prodej stavebního pozemku 2588 m²
Prodej stavebního pozemku 2588 m²

Prodej stavebního pozemku 2588 m²

Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

2 999 000 Kč

1 159 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1322 m²Prodej stavebního pozemku 1322 m²
Prodej stavebního pozemku 1322 m²
Prodej stavebního pozemku 1322 m²

Prodej stavebního pozemku 1322 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

5 949 000 Kč

4 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1724 m²Prodej stavebního pozemku 1724 m²
Prodej stavebního pozemku 1724 m²
Prodej stavebního pozemku 1724 m²

Prodej stavebního pozemku 1724 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

7 758 000 Kč

4 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1270 m²Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Lichnov, okres Bruntál

1 590 000 Kč

1 252 Kč/m2

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Široká Niva, okres Bruntál

9 900 000 Kč

9 700 000 Kč

36 194 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Pražmo, okres Frýdek-Místek

12 750 000 Kč

11 750 000 Kč

59 645 Kč/m2

1...293031...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí