Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

305, Frýdlant nad Ostravicí

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

81 279 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4000 m²Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Mokré Lazce, okres Opava

9 800 000 Kč

2 450 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

68, Vrbno pod Pradědem

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

25 852 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²

Fulnek, okres Nový Jičín

Neveřejná cena

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Mnichov 4, Vrbno pod Pradědem

3 999 000 Kč

3 800 000 Kč

30 894 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 26902 m²Prodej stavebního pozemku 26902 m²
Prodej stavebního pozemku 26902 m²
Prodej stavebního pozemku 26902 m²

Prodej stavebního pozemku 26902 m²

Hnojník, okres Frýdek-Místek

5 200 000 Kč

3 200 000 Kč

119 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Karlovice ve Slezsku

1 549 000 Kč

1 827 Kč/m2

Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²
Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²
Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²

Prodej domu 262 m², pozemek 715 m²

Nad Úhorem, Ostrava

11 890 000 Kč

10 948 000 Kč

41 786 Kč/m2

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

1...282930...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí