Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Československé armády, Budišov nad Budišovkou

2 500 000 Kč

10 504 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Komorní Lhotka, okres Frýdek-Místek

2 650 000 Kč

42 742 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Janov 136, Janov

1 250 000 Kč

10 331 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Studentská, Karviná

2 699 000 Kč

39 691 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Nádražní 1816/84, Ostrava - Moravská Ostrava

5 720 000 Kč

53 962 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

U Sýpky, Ostrava

4 500 000 Kč

40 909 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Mostní 800/62, Opava - Kateřinky

2 690 000 Kč

76 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²

Soběšovice, okres Frýdek-Místek

Neveřejná cena

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Mladecko ev. č. 1, Mladecko

2 000 000 Kč

1 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
1...343536...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 nemovitostí