Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Martinov ve Slezsku

2 500 000 Kč

1 947 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Zimmlerova 2999/27, Ostrava - Zábřeh

3 200 000 Kč

74 419 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²

Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²

Lichnov, okres Nový Jičín

Neveřejná cena

Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

4 990 000 Kč

51 979 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Jana Škody, Ostrava

4 290 000 Kč

68 563 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 23 m²Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²

Prodej bytu 1+1 23 m²

Pionýrská, Bruntál

1 160 000 Kč

50 435 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Komenského, Ostrava

4 599 000 Kč

71 859 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

1...353637...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí