Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

541 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 290 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 299 000 Kč

42 935 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Politických obětí 193, Frýdek-Místek - Místek

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Véska 75, Heřmanice u Oder

1 980 000 Kč

13 200 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Bahno-Příkopy, Frýdek-Místek

12 500 000 Kč

58 411 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Novosvětská, Opava

5 390 000 Kč

39 632 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Karla Pokorného, Poruba, Ostrava

4 300 000 Kč

4 200 000 Kč

53 846 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej bytu 4+1 124 m²Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²

Prodej bytu 4+1 124 m²

Nerudova 521/12, Město Albrechtice

2 498 000 Kč

20 145 Kč/m2

1...373839...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 290 nemovitostí