Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

541 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Brožíkova 1102/31, Krnov - Pod Cvilínem

11 890 000 Kč

41 719 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 284 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Komorní Lhotka 87, Komorní Lhotka

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 42 m²Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²

Prodej bytu 1+kk 42 m²

Hrabyně, okres Opava

2 490 000 Kč

59 286 Kč/m2

Prodej domu 68 m²Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²

Prodej domu 68 m²

Jarní, Orlová

3 150 000 Kč

2 950 000 Kč

43 382 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+1 42.27 m²Prodej bytu 2+1 42.27 m²
Prodej bytu 2+1 42.27 m²
Prodej bytu 2+1 42.27 m²

Prodej bytu 2+1 42.27 m²

Masarykovo náměstí 2572/8, Ostrava - Moravská Ostrava

4 600 000 Kč

4 399 000 Kč

104 069 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

6 890 000 Kč

94 384 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Ludvíka Podéště, Ostrava

3 240 000 Kč

72 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Jana Čapka, Frýdek-Místek

3 850 000 Kč

3 640 000 Kč

80 889 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Albrechtice, okres Karviná

5 600 000 Kč

31 111 Kč/m2

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Borošínská, Brušperk

11 290 000 Kč

47 437 Kč/m2

1...383940...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 284 nemovitostí