Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

541 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m²Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²

Prodej domu 135 m²

, Tichá

10 500 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 289 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Čujkovova 1856/52, Ostrava - Zábřeh

1 950 000 Kč

67 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1744 m²Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Velké Heraltice, okres Opava

1 790 000 Kč

1 026 Kč/m2

Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Havlíčkova 767, Klimkovice

12 990 000 Kč

10 999 000 Kč

32 161 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

29. dubna 252/19, Ostrava - Výškovice

5 730 000 Kč

76 400 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Biskupská, Ostrava

10 502 912 Kč

172 179 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 102.7 m²Prodej bytu 3+kk 102.7 m²
Prodej bytu 3+kk 102.7 m²
Prodej bytu 3+kk 102.7 m²

Prodej bytu 3+kk 102.7 m²

Biskupská, Ostrava

18 096 960 Kč

176 212 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Požární, Bohumín

5 320 000 Kč

4 990 000 Kč

18 902 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52.9 m²Prodej bytu 2+1 52.9 m²
Prodej bytu 2+1 52.9 m²
Prodej bytu 2+1 52.9 m²

Prodej bytu 2+1 52.9 m²

Školská čtvrť, Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

3 450 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.5 m²Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Lumírova 544/72, Ostrava - Výškovice

4 990 000 Kč

65 229 Kč/m2

1...434445...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 289 nemovitostí