Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

541 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Dr. Šavrdy 3012/10, Ostrava - Bělský Les

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 299 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 215 m²Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²

Prodej domu 215 m²

Vladislava Vančury 343/43, Hlučín

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Potoční 1022/36, Odry

3 440 000 Kč

51 343 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 700 000 Kč

30 645 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1470 m²Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Pržno

4 700 000 Kč

3 197 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Horní 1433/70, Ostrava - Hrabůvka

3 800 000 Kč

3 590 000 Kč

45 443 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Aloise Gavlase 108/26, Ostrava - Dubina

3 100 000 Kč

68 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 4000 m²Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Středová, Český Těšín

Neveřejná cena

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1528 m²Prodej stavebního pozemku 1528 m²
Prodej stavebního pozemku 1528 m²
Prodej stavebního pozemku 1528 m²

Prodej stavebního pozemku 1528 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 178 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

2 696 400 Kč

2 100 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
1...454647...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 299 nemovitostí