Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Pavlovova, Ostrava

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 301 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Chlebovická 319, Staříč

6 000 000 Kč

32 432 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holubova 1296/28a, Ostrava - Vítkovice

3 790 000 Kč

67 679 Kč/m2

Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Ostravská, Orlová

6 200 000 Kč

29 245 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

V. Vantucha, Frýdek-Místek

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Slezská, Opava

6 900 000 Kč

98 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 800 000 Kč

95 122 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Slezská, Opava

3 800 000 Kč

102 703 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 600 000 Kč

92 683 Kč/m2

1...464748...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 301 nemovitostí