Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 300 000 Kč

1 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 301 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²

Kunčice pod Ondřejníkem ev. č. 566, Kunčice pod Ondřejníkem

3 550 000 Kč

80 682 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 120 m²Prodej bytu 4+1 120 m²
Prodej bytu 4+1 120 m²
Prodej bytu 4+1 120 m²

Prodej bytu 4+1 120 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

5 900 000 Kč

5 490 000 Kč

45 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Karlova Studánka, okres Bruntál

Neveřejná cena

Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Krásnopolská, Ostrava

10 680 000 Kč

82 791 Kč/m2

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Na Zadky, Horní Těrlicko, Těrlicko

3 790 000 Kč

3 690 000 Kč

25 448 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Hradec nad Moravicí, okres Opava

6 590 000 Kč

24 407 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2694 m²Prodej stavebního pozemku 2694 m²
Prodej stavebního pozemku 2694 m²
Prodej stavebního pozemku 2694 m²

Prodej stavebního pozemku 2694 m²

Řeka, Frýdek-Místek

4 700 000 Kč

1 745 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Hošťálkovy 88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Na Bochetě, Mořkov

1 790 000 Kč

11 623 Kč/m2

1...474849...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 301 nemovitostí