Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

539 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Zřídelní, Havířov

3 100 000 Kč

93 939 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²

Sedliště, okres Frýdek-Místek

5 190 000 Kč

27 316 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Polní 2364/29, Opava - Předměstí

7 890 000 Kč

42 419 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Cihelní, Karviná

1 990 000 Kč

35 536 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Zálužné ev. č. 146, Vítkov

7 800 000 Kč

43 820 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

3 200 000 Kč

28 571 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Lesa, Hrabůvka, Ostrava

3 150 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 643 m²Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²

Prodej stavebního pozemku 643 m²

Dolní Lhota, okres Ostrava-město

2 300 000 Kč

3 577 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...456...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí