Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

539 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 680 500 Kč

25 462 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Korunní 1024/28, Ostrava - Mariánské Hory

5 690 000 Kč

49 478 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Šenov u Ostravy

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 683 m²Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²

Prodej stavebního pozemku 683 m²

Neužilní, Paskov

1 780 000 Kč

2 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michnáč
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Petr Michnáč

Petr Michnáč

4.7

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

tř. Těreškovové, Karviná

1 859 000 Kč

34 426 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Na Sioně, Bludovice, Havířov

790 000 Kč

750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 950 100 Kč

3 990 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 199 m²Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²

Prodej domu 199 m²

48, Libhošť

3 650 000 Kč

18 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
1...567...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí