Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

539 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 769 m²Prodej domu 110 m², pozemek 769 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 769 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 769 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 769 m²

Na Zadky, Těrlicko

6 690 000 Kč

60 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²

Chalupníkova, Ostrava

13 230 000 Kč

72 295 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Zengrova, Ostrava

2 940 000 Kč

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+1 37.83 m²Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Břustkova, Ostrava

2 390 000 Kč

63 177 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1228 m²Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Dětmarovice, okres Karviná

1 950 000 Kč

1 700 000 Kč

1 384 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 650 000 Kč

22 917 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Lomnice, Lomnice

1 390 000 Kč

10 146 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Vodní důl, Vřesina

5 949 000 Kč

5 499 000 Kč

19 710 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 174 m²Prodej bytu 5+kk 174 m²
Prodej bytu 5+kk 174 m²
Prodej bytu 5+kk 174 m²

Prodej bytu 5+kk 174 m²

Butovická 863, Studénka - Butovice

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

29 828 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...495051...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí