Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

539 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1695 m²Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Karlovice ve Slezsku

2 990 000 Kč

1 764 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Kozlovice, Frýdek-Místek

4 499 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej domu 235 m²Prodej domu 235 m²
Prodej domu 235 m²
Prodej domu 235 m²

Prodej domu 235 m²

Na Posmykově, Stará Ves nad Ondřejnicí

16 500 000 Kč

70 213 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Hlavní, Štěpánkovice

5 290 000 Kč

15 071 Kč/m2

Prodej domu 399 m²Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²

Prodej domu 399 m²

Dokoupilova 107/3, Ostrava - Stará Bělá

19 990 000 Kč

17 600 000 Kč

44 110 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Gončarovova 1508/2, Ostrava - Zábřeh

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

52 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Šrámkova, Havířov

3 290 000 Kč

48 382 Kč/m2

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

Pržno, Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

17 157 Kč/m2

1...505152...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 302 nemovitostí