Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Vinšova, Kročehlavy, Kladno

6 150 000 Kč

91 791 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Tuřany 73, Tuřany

6 600 000 Kč

66 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

U Kamene 197, Bratronice

7 990 000 Kč

63 413 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Václava Ulmana, Stochov

9 900 000 Kč

31 329 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Na Obloucích, Kladno

8 450 000 Kč

85 354 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Beřovice 103, Beřovice

9 790 000 Kč

66 149 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Podlešín 42, Podlešín

8 200 000 Kč

47 674 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 nemovitostí