Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Na Lukách 1467, Unhošť

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²

U Pily 944, Unhošť

25 600 000 Kč

23 690 000 Kč

94 382 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

V Zátiší, Družec

12 900 000 Kč

69 355 Kč/m2

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Josefa Bejčka 1514, Kladno - Švermov

7 950 000 Kč

6 490 000 Kč

111 897 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 107 m²Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²

Prodej bytu 4+1 107 m²

Rooseveltova, Kladno, Kladno

8 888 888 Kč

83 074 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 4+1 97 m²Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²

Prodej bytu 4+1 97 m²

Vojtěcha Lanny 3269, Kladno

8 730 000 Kč

8 290 000 Kč

85 464 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 673 m²

Zd. Hofbauera, Unhošť

18 599 000 Kč

17 490 000 Kč

70 810 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vydra
Realitní kancelář: Century 21 Dream
Realitní makléř: Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Realitní kancelář: Century 21 Dream
Prodej bytu 5+kk 133 m²Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²

Prodej bytu 5+kk 133 m²

U studánky 223, Velké Přítočno

10 850 000 Kč

81 579 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

U Engerthu, Kladno

32 316 500 Kč

7 500 000 Kč

138 889 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Navrátilova 1330/18, Slaný

18 300 000 Kč

40 667 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 nemovitostí