Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

142 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Komenského, Ostrava

4 599 000 Kč

71 859 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 508 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jaromíra Matuška 55/13, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 550 000 Kč

68 939 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Paskovská 89/256, Ostrava - Hrabová

4 454 100 Kč

46 397 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jaroslava Misky 76/14, Ostrava - Dubina

3 990 000 Kč

58 676 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Ludvíka Podéště, Ostrava

3 240 000 Kč

72 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Lechowiczova, Moravská Ostrava, Ostrava

3 900 000 Kč

78 000 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Urxova, Ostrava

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Polská, Ostrava

4 190 000 Kč

95 227 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Alžírská, Ostrava

2 790 000 Kč

111 600 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Lechova, Ostrava

990 000 Kč

949 000 Kč

23 725 Kč/m2

1...91011...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 508 nemovitostí