Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Jedlí 256, Jedlí

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

10 870 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 584 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Police 56, Police

2 340 000 Kč

34 412 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Luká - Ješov

1 230 000 Kč

1 317 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Přemyslovice, okres Prostějov

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Populární

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Olomoucká, Dub nad Moravou

2 480 000 Kč

25 306 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Vincencov 27, Vincencov

1 080 000 Kč

10 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

Populární

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Velká Kraš, okres Jeseník

2 790 000 Kč

50 727 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 584 nemovitostí