okres Ostrava-město

Nemovitosti na prodej Ostrava s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Sokolská třída 2442/40, Ostrava - Moravská Ostrava

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 417 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Klímkova 1843/42, Ostrava - Slezská Ostrava

9 950 000 Kč

9 495 000 Kč

49 197 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 250 000 Kč

2 402 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

2 990 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Biskupská, Ostrava

6 670 944 Kč

131 060 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Čujkovova 1856/52, Ostrava - Zábřeh

1 950 000 Kč

67 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

29. dubna 252/19, Ostrava - Výškovice

5 730 000 Kč

76 400 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Biskupská, Ostrava

10 502 912 Kč

172 179 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Nezvalovo náměstí 845/7, Ostrava - Poruba

4 150 000 Kč

4 050 000 Kč

66 393 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.5 m²Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Lumírova 544/72, Ostrava - Výškovice

4 990 000 Kč

65 229 Kč/m2

1...91011...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 417 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Vratimov

Nemovitosti na prodej Šenov

Nemovitosti na prodej Klimkovice

Nemovitosti na prodej Stará Ves nad Ondřejnicí