okres Ostrava-město

Nemovitosti na prodej Ostrava s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Adamusova, Ostrava

2 690 000 Kč

2 630 000 Kč

49 623 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 417 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Liptaňské náměstí, Ostrava

3 950 000 Kč

3 800 000 Kč

73 077 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+1 51.05 m²Prodej bytu 2+1 51.05 m²
Prodej bytu 2+1 51.05 m²
Prodej bytu 2+1 51.05 m²

Prodej bytu 2+1 51.05 m²

Závodní 923/41, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

52 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Dr. Šavrdy 3012/10, Ostrava - Bělský Les

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Horní 1433/70, Ostrava - Hrabůvka

3 800 000 Kč

3 590 000 Kč

45 443 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Aloise Gavlase 108/26, Ostrava - Dubina

3 100 000 Kč

68 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Pavlovova, Ostrava

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holubova 1296/28a, Ostrava - Vítkovice

3 790 000 Kč

67 679 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 200 m²

Krásnopolská, Ostrava

10 680 000 Kč

82 791 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Husova, Ostrava

6 900 000 Kč

102 985 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...10111213

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 417 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Vratimov

Nemovitosti na prodej Šenov

Nemovitosti na prodej Klimkovice

Nemovitosti na prodej Stará Ves nad Ondřejnicí