Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

176 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1155 m²Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

2 393 853 Kč

2 073 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 728 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Smetanova 435, Chrudim IV

4 890 000 Kč

3 990 000 Kč

27 902 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²

Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²

Čeperka 47, Čeperka

1 200 000 Kč

35 294 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Čeperka 47, Čeperka

1 200 000 Kč

35 294 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Křenov 137, Křenov

1 890 000 Kč

15 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Pouchobrady ev. č. 1, Sobětuchy

4 900 000 Kč

108 889 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Zákrejsova 544, Polička - Horní Předměstí

3 865 000 Kč

80 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Andrle
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Pavel Andrle

Pavel Andrle

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...101112...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 728 nemovitostí