Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

176 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Česká Třebová, okres Ústí nad Orlicí

450 000 Kč

45 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 727 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Tuněchody, okres Chrudim

3 490 000 Kč

498 571 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 470 m²Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²

Prodej stavebního pozemku 470 m²

Holice, okres Pardubice

1 990 000 Kč

4 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Městečko Trnávka - Pacov, okres Svitavy

1 295 000 Kč

21 583 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej stavebního pozemku 853 m²Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²

Prodej stavebního pozemku 853 m²

Podhořany u Ronova, okres Chrudim

1 290 000 Kč

1 512 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Čs. armády 539, Chrudim IV

4 999 000 Kč

64 922 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Krasíkov 118, Krasíkov

2 100 000 Kč

16 154 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Pardubice, okres Pardubice

650 000 Kč

81 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Bělá u Jevíčka 43, Bělá u Jevíčka

3 995 000 Kč

25 942 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Městečko Trnávka, okres Svitavy

3 999 000 Kč

26 660 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...111213...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 727 nemovitostí