Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

177 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Městečko Trnávka 201, Městečko Trnávka

3 195 000 Kč

2 990 000 Kč

30 202 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 726 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Moravany - Platěnice

3 499 000 Kč

50 710 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Jiráskova, Hlinsko

3 990 000 Kč

59 552 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Požárníků 682, Chrudim II

4 400 000 Kč

4 350 000 Kč

63 043 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4101 m²Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Borová, okres Svitavy

3 190 000 Kč

778 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 89 m²Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²

Prodej bytu 2+1 89 m²

Jiráskova, Chrast, Chrast

3 900 000 Kč

2 900 000 Kč

32 584 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²

Vrbatův Kostelec, okres Chrudim

4 290 000 Kč

21 450 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 923 m²Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²

Prodej stavebního pozemku 923 m²

Souběžná, Slatiňany

3 425 000 Kč

3 711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Bezděkov, okres Pardubice

2 676 000 Kč

4 460 Kč/m2

1...789...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 726 nemovitostí