Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

176 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Všeradov, okres Chrudim

2 499 000 Kč

2 282 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 727 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Litice nad Orlicí, Záchlumí

2 285 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 854 m²Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²

Prodej stavebního pozemku 854 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 274 000 Kč

2 046 600 Kč

2 396 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Moravská Chrastová 67, Brněnec

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

38 090 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Svitavy, okres Svitavy

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Spořilov, Letohrad

4 899 000 Kč

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 793 m²Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²

Prodej stavebního pozemku 793 m²

Dubany, okres Pardubice

3 965 000 Kč

5 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Čistá, okres Svitavy

3 800 000 Kč

3 490 000 Kč

3 490 Kč/m2

1...8910...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 727 nemovitostí