Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

50 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 869 m²Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²

Prodej stavebního pozemku 869 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

2 695 000 Kč

3 101 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1176 m²Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Janov, okres Svitavy

2 200 000 Kč

1 871 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Městečko Trnávka 201, Městečko Trnávka

3 195 000 Kč

2 990 000 Kč

30 202 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 2+1 89 m²Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²

Prodej bytu 2+1 89 m²

Jiráskova, Chrast, Chrast

3 900 000 Kč

2 900 000 Kč

32 584 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Bezděkov, okres Pardubice

2 676 000 Kč

4 460 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1256 m²Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Chroustovice, okres Chrudim

2 149 000 Kč

1 711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Všeradov, okres Chrudim

2 499 000 Kč

2 282 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Litice nad Orlicí, Záchlumí

2 285 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 854 m²Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²

Prodej stavebního pozemku 854 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 274 000 Kč

2 046 600 Kč

2 396 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 nemovitostí