Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 031 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 330 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 985 m²Prodej stavebního pozemku 985 m²
Prodej stavebního pozemku 985 m²
Prodej stavebního pozemku 985 m²

Prodej stavebního pozemku 985 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 302 000 Kč

3 352 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 1589 m²Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Moravany, okres Pardubice

3 495 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej stavebního pozemku 1385 m²Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²
Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Prodej stavebního pozemku 1385 m²

Komenského, Letohrad

3 878 000 Kč

3 490 000 Kč

2 520 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vilímek
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Tomáš Vilímek

Tomáš Vilímek

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Družstevní 247, Třemošnice

4 100 000 Kč

3 980 000 Kč

48 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej stavebního pozemku 3200 m²Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²
Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Prodej stavebního pozemku 3200 m²

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

4 320 000 Kč

3 888 000 Kč

1 215 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Moravany - Platěnice

3 499 000 Kč

50 710 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Jiráskova, Hlinsko

3 990 000 Kč

59 552 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Požárníků 682, Chrudim II

4 400 000 Kč

4 350 000 Kč

63 043 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4101 m²Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Borová, okres Svitavy

3 190 000 Kč

778 Kč/m2

1...345...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 330 nemovitostí