Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 090 000 Kč

67 174 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 330 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Mladkov 78, Mladkov

4 480 000 Kč

65 882 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 690 000 Kč

73 800 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 390 000 Kč

59 474 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 290 000 Kč

65 800 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 200 000 Kč

5 179 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 899 m²Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²

Prodej stavebního pozemku 899 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 486 010 Kč

4 990 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Nová Ves u Jarošova 20, Nová Ves u Jarošova

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

22 794 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Palackého třída 790, Chrudim IV

4 950 000 Kč

4 750 000 Kč

51 630 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 847 m²Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²

Prodej stavebního pozemku 847 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 049 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 330 nemovitostí