Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

226 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 617 m²Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²

Prodej stavebního pozemku 617 m²

Horní Kozolupy, okres Tachov

849 000 Kč

1 376 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 966 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 52 m²Prodej bytu 1+1 52 m²
Prodej bytu 1+1 52 m²
Prodej bytu 1+1 52 m²

Prodej bytu 1+1 52 m²

Jablonského, Plzeň

4 990 000 Kč

4 349 000 Kč

83 635 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 87 m²Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²

Prodej bytu 4+1 87 m²

Jana Ziky 1738, Tachov

4 090 000 Kč

47 011 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Volduchy, okres Rokycany

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

39 516 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1075 m²Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²
Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Prodej stavebního pozemku 1075 m²

Terešov, okres Rokycany

1 495 000 Kč

1 395 000 Kč

1 298 Kč/m2

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Žižkova, Stříbro

4 300 000 Kč

4 200 000 Kč

55 263 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Radnice, okres Rokycany

3 120 000 Kč

2 950 000 Kč

16 480 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3321 m²Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Chudenín, Klatovy

3 300 000 Kč

2 990 000 Kč

900 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 66 m²Prodej bytu 1+kk 66 m²
Prodej bytu 1+kk 66 m²
Prodej bytu 1+kk 66 m²

Prodej bytu 1+kk 66 m²

Plzeňská 212, Chotěšov

4 460 000 Kč

67 576 Kč/m2

1...91011...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 966 nemovitostí