Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

226 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 630 m²Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²

Prodej stavebního pozemku 630 m²

Příkopy 80, Sušice

1 480 000 Kč

2 349 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 968 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Liblín 52, Liblín

3 290 000 Kč

3 090 000 Kč

33 587 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Soběšice, okres Klatovy

1 950 000 Kč

1 776 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3737 m²Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Bušovice, okres Rokycany

2 700 000 Kč

723 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1364 m²Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Mokrosuky, okres Klatovy

2 600 000 Kč

1 906 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 439 m²Prodej stavebního pozemku 439 m²
Prodej stavebního pozemku 439 m²
Prodej stavebního pozemku 439 m²

Prodej stavebního pozemku 439 m²

Kolinec, okres Klatovy

790 000 Kč

1 800 Kč/m2

1...8910...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 968 nemovitostí