Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

224 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Palackého, Domažlice

2 980 000 Kč

2 800 000 Kč

57 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 966 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1630 m²Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Skořice, okres Rokycany

4 090 000 Kč

2 509 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Planá, okres Tachov

1 490 000 Kč

823 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Budovatelů, Chrást

3 870 000 Kč

94 390 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Javorná 5, Čachrov

3 999 000 Kč

142 821 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1812 m²Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Pařezov, okres Domažlice

2 690 000 Kč

1 485 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Tasnovice, Horšovský Týn

2 929 000 Kč

2 829 000 Kč

44 203 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 630 m²Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²

Prodej stavebního pozemku 630 m²

Příkopy 80, Sušice

1 480 000 Kč

2 349 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

1...789...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 966 nemovitostí