Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

112 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 478 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Vlčí jáma 367, Zbiroh

5 890 000 Kč

4 490 000 Kč

34 806 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Třemešné 63, Třemešné

3 100 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 812 m²Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²

Prodej stavebního pozemku 812 m²

Pod Kalichem, Sušice

3 400 000 Kč

3 200 000 Kč

3 941 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²

Chotiměř ev. č. 7, Blížejov

3 990 000 Kč

3 550 000 Kč

59 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

V potocích ev. č. 133, Štěnovice

5 350 000 Kč

5 000 000 Kč

89 286 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Cheznovice, okres Rokycany

3 340 000 Kč

4 304 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 782 m²Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²

Prodej stavebního pozemku 782 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 730 000 Kč

4 770 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 766 m²Prodej stavebního pozemku 766 m²
Prodej stavebního pozemku 766 m²
Prodej stavebního pozemku 766 m²

Prodej stavebního pozemku 766 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 650 000 Kč

4 765 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Ošelín ev. č. 1, Ošelín

5 490 000 Kč

3 900 000 Kč

14 182 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 478 nemovitostí