Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 84 m²Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²

Prodej bytu 4+1 84 m²

U Vlečky 372, Zbůch

6 990 000 Kč

83 214 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 769 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Blatnice, okres Plzeň-sever

6 590 000 Kč

37 657 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1630 m²Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Skořice, okres Rokycany

4 090 000 Kč

2 509 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 80 m²Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²

Prodej bytu 4+kk 80 m²

Vochov, okres Plzeň-sever

7 200 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Bezděkov 22, Hradiště

8 900 000 Kč

43 842 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Rybářská 3033/26, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

8 900 000 Kč

8 460 000 Kč

107 089 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Planá, okres Tachov

1 490 000 Kč

823 Kč/m2

Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²

Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²

Revoluční 24, Heřmanova Huť

Neveřejná cena

Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Budovatelů, Chrást

3 870 000 Kč

94 390 Kč/m2

1...121314...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 769 nemovitostí