Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 768 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Javorná 5, Čachrov

3 999 000 Kč

142 821 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1812 m²Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Pařezov, okres Domažlice

2 690 000 Kč

1 485 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Tasnovice, Horšovský Týn

2 929 000 Kč

2 829 000 Kč

44 203 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Jana Jáši, Sušice

9 250 000 Kč

77 083 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1079 m²Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Výrovna 643, Starý Plzenec

9 709 921 Kč

8 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 660 m²Prodej stavebního pozemku 660 m²
Prodej stavebního pozemku 660 m²
Prodej stavebního pozemku 660 m²

Prodej stavebního pozemku 660 m²

Výrovna, Starý Plzenec

5 939 340 Kč

8 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 630 m²Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²

Prodej stavebního pozemku 630 m²

Příkopy 80, Sušice

1 480 000 Kč

2 349 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Vochov 222, Vochov

6 070 000 Kč

5 980 000 Kč

98 033 Kč/m2

1...131415...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 768 nemovitostí