Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Dolní Bělá ev. č. 55, Dolní Bělá

1 780 000 Kč

24 722 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 773 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Na Chuchli, Klatovy

2 750 000 Kč

70 513 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Skránčice ev. č. 24, Zavlekov

4 290 000 Kč

45 158 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Palackého 265, Nýrsko

Neveřejná cena

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Pražská, Kožlany

2 890 000 Kč

45 156 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

9 450 000 Kč

64 726 Kč/m2

Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Chodová Planá, okres Tachov

3 199 000 Kč

22 850 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Všepadly 51, Všepadly

2 390 000 Kč

25 158 Kč/m2

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Pňovany 146, Pňovany

2 960 000 Kč

29 600 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Maškova 370, Klatovy IV

14 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

1...232425...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 773 nemovitostí