Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

24, Česká Kubice

5 980 000 Kč

56 952 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 774 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Hněvnice, okres Plzeň-sever

2 190 000 Kč

46 596 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2205 m²Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Ves Touškov, okres Plzeň-jih

3 946 950 Kč

1 790 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²

Prodej chaty 64 m², pozemek 386 m²

Klatovy II, Klatovy

Neveřejná cena

Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²

Vstiš, Vstiš

Neveřejná cena

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Březí, Žinkovy

3 492 000 Kč

47 836 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Strážov 186, Strážov

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Řenče, okres Plzeň-jih

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Hlohová 128, Hlohová

3 650 000 Kč

54 478 Kč/m2

1...242526...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 774 nemovitostí