Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hlohová 128, Hlohová

2 490 000 Kč

38 906 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 770 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Loza 46, Loza

3 090 000 Kč

3 593 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Jižní Předměstí, Plzeň

4 190 000 Kč

166 270 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Rozvadov ev. č. 4, Rozvadov

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Stará Ulička, Kyšice, Kyšice

5 250 000 Kč

4 990 000 Kč

60 854 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²
Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Prodej zemědělské usedlosti 96 m², pozemek 759 m²

Mešno, okres Rokycany

2 090 000 Kč

21 771 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 595 m²

Habrmanova 570, Dobřany

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...252627...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 770 nemovitostí