Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1932 m²Prodej stavebního pozemku 1932 m²
Prodej stavebního pozemku 1932 m²
Prodej stavebního pozemku 1932 m²

Prodej stavebního pozemku 1932 m²

Revoluční 811, Nýřany

12 300 000 Kč

6 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 784 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²

Revoluční 811, Nýřany

12 300 000 Kč

68 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej stavebního pozemku 765 m²Prodej stavebního pozemku 765 m²
Prodej stavebního pozemku 765 m²
Prodej stavebního pozemku 765 m²

Prodej stavebního pozemku 765 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

4 964 850 Kč

6 490 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

6 425 100 Kč

6 490 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1335 m²Prodej stavebního pozemku 1335 m²
Prodej stavebního pozemku 1335 m²
Prodej stavebního pozemku 1335 m²

Prodej stavebního pozemku 1335 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

8 664 150 Kč

6 490 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 818 m²Prodej stavebního pozemku 818 m²
Prodej stavebního pozemku 818 m²
Prodej stavebního pozemku 818 m²

Prodej stavebního pozemku 818 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

5 308 820 Kč

6 490 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 747 m²Prodej stavebního pozemku 747 m²
Prodej stavebního pozemku 747 m²
Prodej stavebního pozemku 747 m²

Prodej stavebního pozemku 747 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

4 848 030 Kč

6 490 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Pod Nádražím, Chrást

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

82 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

8 990 000 Kč

110 988 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Božkovské náměstí 129/19, Plzeň - Božkov

6 390 000 Kč

118 333 Kč/m2

1...323334...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 784 nemovitostí