Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

5 790 000 Kč

125 870 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 786 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Javorná 8, Čachrov

5 090 000 Kč

145 429 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²

Dolní náves 14, Heřmanova Huť - Dolní Sekyřany

4 700 000 Kč

4 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Postřekov 12, Postřekov

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Božkov ev. č. 2273, Plzeň

3 299 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²

Manětín 147, Manětín

6 490 000 Kč

19 726 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Karlín, Planá, Planá

2 550 000 Kč

2 500 000 Kč

34 247 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Družstevní, Klatovy

4 990 000 Kč

56 705 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Pod Valem, Blovice

9 870 000 Kč

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

1...333435...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 786 nemovitostí