Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

402 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²

Lhotka u Radnic, Lhotka u Radnic

10 490 000 Kč

7 990 000 Kč

38 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 793 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Plzeňská, Chotěšov

3 590 000 Kč

69 038 Kč/m2

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Číhošť 54, Číhošť

9 999 000 Kč

7 499 000 Kč

29 640 Kč/m2

Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Klatovy, okres Klatovy

7 959 400 Kč

7 894 000 Kč

33 880 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 401 m²

Severní 56/29, Plzeň 3 - Valcha

9 990 000 Kč

92 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Javorná 8, Čachrov

7 490 000 Kč

115 231 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Slovanská, Plzeň

4 500 000 Kč

4 300 000 Kč

95 556 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 52 m²Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²

Prodej bytu 3+kk 52 m²

Javorná 8, Čachrov

6 990 000 Kč

6 190 000 Kč

119 038 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2169 m²Prodej stavebního pozemku 2169 m²
Prodej stavebního pozemku 2169 m²
Prodej stavebního pozemku 2169 m²

Prodej stavebního pozemku 2169 m²

Pod Třešňovkou, Plzeň

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

4 145 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²

Žilov, okres Plzeň-sever

6 990 000 Kč

5 300 000 Kč

55 789 Kč/m2

1...38394041

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 793 nemovitostí