Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

402 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 349 m²

Plánská 232, Černošín

2 900 000 Kč

2 100 000 Kč

11 864 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 793 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

2 850 000 Kč

81 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 874 m²

Tojická 35, Nepomuk - Dvorec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Plzeň, Plzeň 1, Bolevec

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 682 m²Prodej stavebního pozemku 682 m²
Prodej stavebního pozemku 682 m²
Prodej stavebního pozemku 682 m²

Prodej stavebního pozemku 682 m²

Karla Vokáče, Zbiroh

2 600 000 Kč

3 812 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej stavebního pozemku 2975 m²Prodej stavebního pozemku 2975 m²
Prodej stavebního pozemku 2975 m²
Prodej stavebního pozemku 2975 m²

Prodej stavebního pozemku 2975 m²

Dražovice, Dražovice

5 990 000 Kč

2 013 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 316 m²

Dražovice, Dražovice

5 990 000 Kč

66 556 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Podmokly, okres Rokycany

1 300 000 Kč

1 430 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1166 m²Prodej stavebního pozemku 1166 m²
Prodej stavebního pozemku 1166 m²
Prodej stavebního pozemku 1166 m²

Prodej stavebního pozemku 1166 m²

Vranovice, Břasy

2 700 000 Kč

2 316 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 101 m²Prodej bytu 3+1 101 m²
Prodej bytu 3+1 101 m²
Prodej bytu 3+1 101 m²

Prodej bytu 3+1 101 m²

Klatovy, okres Klatovy

6 400 000 Kč

63 366 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
1...394041

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 793 nemovitostí