Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

450 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 322 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Gollové 1289/1, Praha 5 - Hlubočepy

9 422 462 Kč

184 754 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská 557/28, Praha 8 - Troja

10 499 000 Kč

9 990 000 Kč

120 361 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rajmonova, Praha

12 990 000 Kč

151 047 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Zbraslavská 41/5, Praha - Malá Chuchle

9 699 000 Kč

142 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Klapálkova 3365/29, Praha 10 - Záběhlice

8 400 000 Kč

178 723 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Terronská 583/13, Praha 6 - Bubeneč

13 490 000 Kč

148 242 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

K Letňanům 816/2, Praha - Ďáblice

7 100 000 Kč

139 216 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Dostalové, Praha 5 - Hlubočepy

10 190 000 Kč

254 750 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Na Výrovně, Praha 5 - Stodůlky

6 940 000 Kč

187 568 Kč/m2

1...91011...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 322 nemovitostí