Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

175 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Milevská 2094, Praha

24 000 000 Kč

480 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 196 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Olgy Havlové, Praha

15 500 000 Kč

193 750 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 117 m²Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²

Prodej bytu 3+kk 117 m²

Baranova 1833/11, Praha 3 - Žižkov

14 980 000 Kč

128 034 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej stavebního pozemku 957 m²Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²

Prodej stavebního pozemku 957 m²

Praha, okres Praha 5

14 600 000 Kč

15 256 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej bytu 3+kk 86 m²Prodej bytu 3+kk 86 m²
Prodej bytu 3+kk 86 m²
Prodej bytu 3+kk 86 m²

Prodej bytu 3+kk 86 m²

Učňovská 393/13, Praha 9 - Hrdlořezy

16 290 000 Kč

189 419 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej atypického bytu 86 m²Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²

Prodej atypického bytu 86 m²

Povltavská 5/74, Praha - Troja

18 600 000 Kč

216 279 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 3+1 155 m²Prodej bytu 3+1 155 m²
Prodej bytu 3+1 155 m²
Prodej bytu 3+1 155 m²

Prodej bytu 3+1 155 m²

Lípová, Praha

23 000 000 Kč

148 387 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Branická 903/155, Praha 4 - Braník

22 000 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Březová 1455/38, Praha 8 - Kobylisy

15 900 000 Kč

15 250 000 Kč

105 172 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Nad propustí 108, Praha

15 990 000 Kč

20 606 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
1234...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 196 nemovitostí