Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Hýskov, okres Beroun

2 280 000 Kč

2 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

V Šárkách ev. č. 5, Dolany nad Vltavou - Debrno

2 400 000 Kč

96 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Potočiny, Poříčí nad Sázavou

2 949 000 Kč

2 849 000 Kč

32 747 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 979 m²Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²

Prodej stavebního pozemku 979 m²

Petroupim, okres Benešov

2 839 100 Kč

2 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 781 m²Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²

Prodej stavebního pozemku 781 m²

Petroupim, okres Benešov

2 264 900 Kč

2 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2649 m²Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Zavidov, okres Rakovník

2 599 000 Kč

981 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Žáky, okres Kutná Hora

2 999 000 Kč

2 827 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 069 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1013 m²Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 073 Kč/m2

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Mrač, okres Benešov

2 499 000 Kč

2 090 000 Kč

27 867 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí