Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2519 m²Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Úžice, okres Kutná Hora

2 493 810 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 184 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Olešná, okres Beroun

2 650 000 Kč

2 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Populární

Prodej stavebního pozemku 760 m²Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²

Prodej stavebního pozemku 760 m²

Bukovany, okres Benešov

2 150 000 Kč

2 829 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej stavebního pozemku 680 m²Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²

Prodej stavebního pozemku 680 m²

Nová Ves pod Pleší

2 500 000 Kč

3 676 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Kluky, okres Mladá Boleslav

2 578 522 Kč

2 280 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

3 620 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1167 m²Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Ledce, okres Mladá Boleslav

2 790 000 Kč

2 391 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Brambory, okres Kutná Hora

2 170 000 Kč

1 249 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1234 m²Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Vlkančice, okres Praha-východ

2 468 000 Kč

2 000 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 184 stavebních pozemků